DNEŠNÍ MENU HOTELU

zobrazit týdenní menu | seznam alergenů

Rezervace

Informace o ubytování

Den příjezdu: Počet nocí: Počet osob:

Počet a druh požadovaných pokojů

Jednolůžkový: Dvoulůžkový s oddělenými lůžky: Dvoulůžkový s manželskou postelí: Apartmán: Přistýlka:

Osobní informace pro potvrzení rezevace

Jméno: E-mail: Telefon:

Poznámka

Rezervaci ubytování můžete provést přes:

- mail: hotel@najizni.cz

-rezervační formulář ubytování

- na tel. č. 581 218 284

 

 RESTAURACE  A PIVNICE JSOU V PROVOZU.

 

 

    

 

 

Tipy na výlet

VIDEO - TOULAVÁ KAMERA ČT

MUZEUM KOMENSKÉHO V PŘEROVĚ

Přerovské Muzeum Komenského je nejstarším muzeem svého druhu na světě. V renesančním zámku na Vás čekají sbírky minerálů, rekonstrukce školních tříd od 17. století do doby první republiky, národopis Hané. Sbírky se věnují i učiteli národů J. A. Komenskému a zdejšímu rodákovi J. Blahoslavovi, významnému jazykovědci a historikovi.

Tip: Vyhlídka na Přerov z 52m věže zámku.

www.prerovmuzeum.cz

ZOO OLOMOUC

Zoologická zahrada Olomouc je pro Vás otevřena denně po celý rok. Ve vybrané dny jsou pokladny otevřeny do podvečerních či nočních hodin (Večerní zoo z výšky, Májové večerní prohlídky, večerní prohlídky o prázdninových svátcích, Halloween, Vánoční večerní prohlídky).

www.zoo-olomouc.cz

PIVOVAR ZUBR

Navštivte pivovar Zubr a poznejte tradiční výrobu českého piva. Přerovský Zubr vznikl v roce 1872 a dodnes se tady vaří pivo klasickou technologií. Pivo je proslulé svou jedinečnou chutí a vysokou kvalitou. Proto Zubru patří nejen přízeň konzumentů, ale také desítky medailí z degustačních soutěží.

www.zubr.cz

AREÁL TK PRECOLOR PŘEROV

Je jedním z největších sportovních areálů v ČR, s 25 antukovými dvorci, 4 halovými,2 s tvrdým povrchem, saunou, masážními místnostmi, kongresovým sálem (20-30osob), 2 restaurace, sportshop, vyhřívaný venkovní bazén, plážový volejbal a odpaliště na golf.

www.tenis-prerov.cz

AQUAPARK OLOMOUC

Aquapark Olomouc představuje výjimečný projekt, který návštěvníkům nabízí zajímavé adrenalinové a relaxační vodní atrakce, odpočinkové zóny, masáže a solária v atraktivním prostředí v rámci jednoho komplexního provozu tvořeného vnitřní bazénovou halou a venkovním areálem s travnatými rekreačními plochami.

www.aqua-olomouc.cz

 

ZRCADLOVÉ BLUDIŠTĚ KROMĚŘÍŽ

Jsou zde zrcadlové bludiště, křišťálové bludiště, dětské bludiště, kaleidoskopy, křivá zrcadla, vše na 350m² plochy. Počítačem řízené osvětlení bludišť se stmíváním. Otevřeno denně od 10 do 17 hodin.

www.zrcadlovebludiste.cz

 

JAVOŘÍČSKÉ JESKYNĚ

Podzemní systém Javoříčských jeskyní vytváří komplikovaný komplex chodeb, dómů a propastí. Byly vytvořeny v ostrůvku devonských vápenců a na jejich vývoji se podílel potok Špraněk. Podstatná část jeskyní byla objevena již v roce 1938.

 

MLADEČSKÉ JESKYNĚ

Mladečské jeskyně se nacházejí v chráněné krajinné oblasti Litovelské Pomoraví. Složitý labyrint puklinových chodeb a dómů je vytvořen ve vápencovém vrchu Třesín. Podzemní prostory jsou bohatě zdobeny krápníky a sintrovými náteky.

www.jeskynecr.cz

HRAD HELFŠTÝN

Monumentální hradní architektura Helfštýna se tyčí nad údolím Moravské brány. Celý komplex tvoří řada staveb užitkových i fortifikačních. V současné době jsou na hradě zpřístupněna  čtyři nádvoří. Má pětici bran, množství bašt, věží a rozsáhlý systém vnitřního i vnějšího opevnění. Svojí rozlohou patří k nejrozsáhlejším hradním komplexům v Evropě.

www.helfstyn.cz

 

OUTDOOR CENTRUM HELFŠTÝN

Lanové bludiště je novinkou na trhu lanových parků. Jedná se o netradiční uspořádání lanových překážek, kdy není jasně určena postupová trasa. Účastník si sám volí, které překážky absolvuje, vždy má na výběr z lehčí a těžší varianty. Nebo se v bludišti vrátí a absolvuje všechny překážky. Aktuálně jsme jediní v ČR, kdo lanové bludiště nabízí! Vysoké lanové bludiště nabízí 41 překážek v celkové délce 251 metrů umístěných v korunách stromů.

www.outdoor-helfstyn.cz

 

HRAD BOUZOV

Romantický hrad založený na přelomu 13. a 14. století se nachází v malebné krajině Litovelska a Mohelnicka. Hrad je plně zařízen a vybaven obrazy, uměleckými předměty, historickým i na míru vyrobeným nábytkem. Svoji roli si hrad také zahrál v mnoha pohádkách a historických filmech. Bouzov nabízí k pronájmu velké množství rozmanitých  interiérů - sálů, síní a nádvoří.

www.hrad-bouzov.cz

CYKLOSTEZKA BEČVA

Stezka pro cyklisty, in-line bruslaře, turisty i běžkaře.

Nenáročný regionální úsek cyklostezky podél řeky Bečvy je určen nejen pro cyklisty, ale také pro pěší, a kde to povrch komunikace dovoluje, i pro bruslaře. Cyklostezka po svém úplném dokončení nabídne alternativní spojení měst Hustopeče nad Bečvou, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov a Tovačov. Cyklostezka Bečva je ojedinělým projektem tzv. první cyklodálnice C1. Startuje od pramene Rožnovské nebo Vsetínské Bečvy a míří až k soutoku s řekou Moravou. Celkem 160 km značené cesty provází cyklisty kolem řeky Bečvy Zlínským a Olomouckým krajem.

Od pramenů Rožnovské a Vsetínské Bečvy až po soutok s Moravou máte na Cyklostezce Bečva možnost poznávat pamětihodnosti, přírodní krásy, lidové tradice i místní speciality Valašska, Moravské brány a Hané.

www.cyklostezkabecva.com

Cyklostezka Bečva je lemována řadou turistických atraktivit. Prohlédnout si můžete:

Hrad Helfštýn

Muzeum Komenského v Přerově

Zbrašovské aragonitové jeskyně

Zámek Hranice

Zámek Tovačov

master card maestro card american express card visa card electoron card diners card