DNEŠNÍ MENU HOTELU

zobrazit týdenní menu | seznam alergenů

Rezervace

Informace o ubytování

Den příjezdu: Počet nocí: Počet osob:

Počet a druh požadovaných pokojů

Jednolůžkový: Dvoulůžkový s oddělenými lůžky: Dvoulůžkový s manželskou postelí: Apartmán: Přistýlka:

Osobní informace pro potvrzení rezevace

Jméno: E-mail: Telefon:

Poznámka

Rezervaci ubytování můžete provést přes:

- mail: hotel@najizni.cz

-rezervační formulář ubytování

- na tel. č. 581 218 284

 

 RESTAURACE  A PIVNICE JSOU V PROVOZU.

 

 

    

 

 

Teambuilding

TEN PRAVÝ TEAMBUILDING PRO VÁŠ TÝM

Uspořádáme pro vás nezapomenutelný teambuilding tzv. „na klíč“. Stačí si jen vybrat program a nebát se nechat se vtáhnout do hraničních situací, ze kterých si odnesete spoustu nezapomenutelných a silných zážitků.

Teambuildingové akce představují specifickou formu, jakou lze velmi efektivně působit na tým tvořený lidským faktorem. Program přináší velmi širokou škálu působících faktorů na tento tým – sebepoznání, vzájemné poznání, vzájemná motivace, předvedení skrytých dovedností a v neposlední řadě řešení individuálních a skupinových výzev, často doprovázená vlastním překonáním. Odměňte své kolegy formou netradičních zážitků, na které budou vzpomínat celý život.

Představte si, že se ocitnete na místě, kde slova „Proč?“ a „To nejde!“ neexistují. Představte si, že skočíte z patnáctimetrové výšky, jen abyste dokázali překonat sami sebe a svůj strach. Představte si, že se ocitnete někde, kde to vůbec neznáte – bez telefonu, internetu, peněz – odkázáni jen sami na sebe a svoje spolubojovníky s jediným úkolem.

Představte si, že musíte vyřešit úkoly a dostat se z uzavřené místnosti dříve, než Vám vyprší čas. Představte si, že si sáhnete až na dno svých psychických možností a oddáte se silnému emočnímu zážitku před neznámými lidmi. Představte si, že bez přestávky protancujete celou noc. A teď si představte místo, kde tohle všechno prožijete najednou. Láká vás to? Pak je náš hotel přesně tím místem, které hledáte.

         PŘIPRAVÍME VÁM...

Hlavní i doprovodný program
Kvalifikované instruktory
Materiální zabezpečení celé akce
Dekorace
Catering
Řízené degustace
Hostesky
Fotodokumentaci z celé akce

 

master card maestro card american express card visa card electoron card diners card