DNEŠNÍ MENU HOTELU

Počet volných parkovacích míst v 11:00 hodin: 18

Krupicová polévka s vejcem (1,3,9)

  • 1) Pašerácký hovězí guláš, houskový knedlík (1,3,7,9) 83,- Kč
  • 2) Kuřecí Gordon Blue, vařené brambory, zeleninová ozdoba (1,3,7) 90,- Kč
  • 3) Vepřový steak s anglickou slaninou a sázeným vejcem, opečené brambory, zeleninová ozdoba (1,3,9) 90,- Kč
  • 4) Pstruh na tymiánu, vařené brambory s máslem, zeleninová ozdoba (4,7) 115,- Kč
  • 5) Zeleninový salát se smaženými kuřecími nugetkami (1,3,7,9) 95,- Kč
  • 6) Pečené kuřecí paličky, hořčice, křen, okurek, chléb (1,3,9,10) 93,- Kč

zobrazit týdenní menu | seznam alergenů

Rezervace

Informace o ubytování

Den příjezdu: Počet nocí: Počet osob:

Počet a druh požadovaných pokojů

Jednolůžkový: Dvoulůžkový s oddělenými lůžky: Dvoulůžkový s manželskou postelí: Apartmán: Přistýlka:

Nekuřácký / kuřácký pokoj

Osobní informace pro potvrzení rezevace

Jméno: E-mail: Telefon:

Poznámka

Letní saláty

Zveme Vás v měsící červenci od 3.-31.7. na svěží letní saláty. Nabídka ZDE

Prohlídky minipivovaru

Přečtěte si informace a nabídku exkurzí minipivovaru JIŽAN ZDE

Pivní víkendy

Každý víkend PÁ-NE máme pro Vás připravenou akci Pivní víkend, kdy můžete za akční ceny ochutnat pivo JIŽAN, které točíme přímo z ležáckých tanků. Aktuální nabídka  ZDE

Víkendy s míchanými nápoji

Přijďte se ozvěžit a dát si lahodný míchaný nápoj za akční cenu! Nabídka ZDE

 

Všechny aktuality ZDE

Pivní a silácké soutěže

Podívejte se na fotogalerii s uplynulých ročníků.

Pivní soutěže

1.pivní soutěž - Pití piva na čas
1.ročník 2002           letní kolo Rudolf Dub (7,96 sec.)
2.ročník 2003       jarní kolo   Mlčák (5,87 sec.)   letní kolo   Citron (5,50 sec.) Dolinková M. (7,00 sec.)
3.ročník 2004     jarní kolo Citron (5,38 sec.) letní kolo Citron (5,09 sec.)
4.ročník 2005      jarní kolo  Otáhal (6,31 sec.)  letní kolo  Otáhal (5,60 sec.) 
5.ročník 2006          letní kolo  Kukyn (6,97 sec.) 
6.ročník 2007           letní kolo   Véna (7,13 sec.) Lenka (11,20 sec.) 
7.ročník 2008          letní kolo  Roman (6,75 sec.) 
8.ročník 2009          letní kolo  Véna (7,00 sec.) 
9.ročník 2010         letní kolo  Dalibor (5,66 sec.)
10.ročník 2011          letní kolo Martin P.(5,37 sec.) 
11.ročník 2012         muži letní kolo Fiebich (6,03 sec.)
      ženy letní kolo Zdena (9,4 sec.)
12.ročník 2013       muži letní kolo Kinďa (4,5 sec.)
      ženy letní kolo Zdena (7,75 sec.)
13.ročník 2014         muži letní kolo  Kinďa (4,85 sec.)
ženy  Hana (7,20 sec.)
14.ročník 2015        muži letní kolo  Kinďa (5,09 sec.)
ženy  Věra (10,87 sec.)
 
2.pivní soutěž - PITÍ TUPLÁKU NA ČAS
1.ročník 2002         letní kolo Kuba (17,97 sec.)
2.ročník 2003       jarní kolo   Jurošek (12 sec.)   letní kolo   Citron (10,5 sec.) Dolinková M. (12,4 sec.)
3.ročník 2004     jarní kolo Citron (8,9 sec.) letní kolo Otáhal (12,97 sec.)
4.ročník 2005     jarní kolo Vlč (11,09 sec.) letní kolo Otáhal (12,25 sec.)
5.ročník 2006         letní kolo Raďa (12,53 sec.)
6.ročník 2007         letní kolo Mirek (14,60 sec.)
7.ročník 2008         letní kolo Véna (14,41 sec.)
8.ročník 2009         letní kolo Mira M. (12,25 sec.)
9.ročník 2010         letní kolo Martin (9,25 sec.)
10.ročník 2011          letní kolo  Martin P.(9,09)
11.ročník 2012         muži  letní kolo   Fiebich (12,75 sec.)
      ženy letní kolo  Zdena (16,81 sec.)
12.ročník 2013       muži letní kolo   Kinďa (8,20 sec.)
      ženy letní kolo Zdena (14,28 sec.)    
13. ročník 2014             muži letní kolo Kinďa (7,24 sec.)  
ženy neuskutečněno  
14. ročník 2015             muži letní kolo Kinďa (7,70 sec.)  
ženy neuskutečněno  
 
3.pivní soutěž - PITÍ PIVA NA ČAS - ŠTAFETA 3-ČLENNÝCH DRUŽSTEV
1.ročník 2002         letní kolo   Vokoun+Kuba+Horák (21,12 sec.)
2.ročník 2003       jarní kolo   Vlč+Nebl+Ivan (19,12 sec.)     
3.ročník 2004       jarní kolo   Otáhal+Kubinda+ +Citron (19,26 sec.) letní kolo   Citron+Martina+Dostál (19,09 sec.)
4.ročník 2005        jarní kolo    Otáhal+Vlč+Zvonek (19 sec.)  letní kolo    Otáhal+Vlč+Dub (21,66 sec.)
5.ročník 2006            letní kolo    Kukyn+Roman+Jura (25,77 sec.) 
6.ročník 2007            letní kolo   Véna+Boďa+Mira (24,96 sec.) 
7.ročník 2008            letní kolo    Véna+Mirek+Roman (24,41 sec.) 
8.ročník 2009            letní kolo   Véna+Mirek+Roman (22,85 sec.) 
9.ročník 2010         letní kolo Roman+Véna+Martin    (20,97 sec.)
10.ročník 2011          letní kolo  Martin P.+Roman Š.+Mirek(23,60)
11.ročník 2012          muži letní kolo Lašák+Roman+Fiebich (21,78 s.) 
      ženy letní kolo  Zdena+Naďa+Iveta (34,47 s.)
12.ročník 2013       muži letní kolo Tomáš+Mrňa+Kinďa (21,85 s.)
      ženy letní kolo Zdena+Iveta G.+Katka T. (32,28 s.)
13. ročník 2014           nezařazeno  
14. ročník 2015             muži letní kolo Kaňa, Tománek, Otáhal (24,43 sec.)  
ženy Dája, Bára, Jana (1:00:20 sec.)
 
4.pivní soutěž - NOŠENÍ TÁCU S OSMI PIVY PO URČENÉ TRASE
1.ročník 2002         letní kolo   Antonín Mišun (13,58 s. + 10 tr.bodů)
2.ročník 2003       jarní kolo   Vévodová (23,56 s.)   letní kolo   Vlč (17,75 + 4 tr.b.) Dolinková (20,69+4tr.b.)
3.ročník 2004       jarní kolo   Zapletalová (25,91s. podmíru1/2,42tr.sec) letní kolo   Lída (22,15 sec.)  
4.ročník 2005     jarní kolo Miler (17 sec.) letní kolo Pepa (17,20 sec.)
5.ročník 2006     nezařazeno
6.ročník 2007         letní kolo Véna (27,62 sec.)
7.ročník 2008         letní kolo Roman (22,84 sec.)
8.ročník 2009         letní kolo Petr (16,84 sec.)
9.ročník 2010          letní kolo  Roman (17,30 sec.)
10.ročník 2011          letní kolo  Roman Š.(18.37 sec.)
11.ročník 2012          muži letní kolo Roman (18,38 sec.)
      ženy  letní kolo Hana (18,09 sec.)
12.ročník 2013       muži letní kolo Roman (15,62 sec.)
      ženy letní kolo Hana (17,97 sec.)
13. ročník 2014           nazařazeno
14. ročník 2015           nazařazeno
 
 5.pivní soutěž - PITÍ PIVA Z PLECHOVKY NA ČAS (vč. otevření)
1.ročník 2002          letní kolo  Caletka L. (20 sec.) 
2.ročník 2003        jarní kolo    Mlčák (11,37 sec.)    letní kolo   Vlč (15,16 sec.) Dolinková M.(17,2 s.) 
3.ročník 2004      jarní kolo  Kubinda (13,50 s.)  letní kolo   Řípa J. (14,19s.) 
4.ročník 2005      jarní kolo  Otáhal (12,37 s.)  letní kolo  Véna (15,47 s.) 
5.ročník 2006          letní kolo  Petr (15,68 s.) 
6.ročník 2007          letní kolo   Véna (15,19 s.) 
7.ročník 2008          letní kolo  Véna (17,09 s.) 
8.ročník 2009          letní kolo  Roman (12,9 s.) 
9.ročník 2010         letní kolo Martin (13,20 s.)
10.ročník 2011          letní kolo  Martin P.(14,2 s.)
11.ročník 2012        muži letní kolo  Vena (13,44 s.)
      ženy letní kolo  Martina (37,31 s.)
12.ročník 2013       muži letní kolo Cisterna (11,12 s.)
      ženy letní kolo Zdena (38,47 s.)
13. ročník 2014       muži letní kolo Cisterna (10,75 s.)
    ženy Jitka (1:15:00 s.)
14. ročník 2015       muži letní kolo p. Otáhal (16,50 s.)
    ženy Dája (38,85 s.)
 
 6.pivní soutěž - PITÍ PIVA SLÁMKOU NA ČAS
1.ročník 2002         letní kolo Vokoun Lukáš (22,82s.)
2.ročník 2003       jarní kolo   Machačová Vlasta (24,84 s.) letní kolo   Dolinková M.(21,97 s.) Vlč (17,9s.)
3.ročník 2004       jarní kolo   Alena (17,56 s.) Maňák T. (22,66 s.) letní kolo   Řípa Jiří (16,46 s.)  
4.ročník 2005      jarní kolo  Vlč (15,47 s.)  letní kolo   Vlč (20,22 s.) 
5.ročník 2006          letní kolo  Roman (19,44 s.) 
6.ročník 2007           nezařazeno
7.ročník 2008           nezařazeno
8.ročník 2009         nezařazeno
9.ročník 2010         nezařazeno
10.ročník 2011           nezařazeno
11.ročník 2012          nezařazeno
12.ročník 2013          nezařazeno
13. ročník 2014         nezařazeno
14. ročník 2015         nezařazeno
 
7.pivní soutěž - PITÍ PIVA Z 0,5L LAHVE 
3.ročník 2004          letní kolo  Vlč (16,25 s.) 
4.ročník 2005      jarní kolo  Vlč (14,59 s.)  letní kolo  Vlč (16,20 s.) 
5.ročník 2006            nezařazeno
6.ročník 2007          letní kolo  Mirek (15,19 s.) 
7.ročník 2008         letní kolo Mikeška (14,21 s.)
8.ročník 2009         nezařazeno
9.ročník 2010         nezařazeno
10.ročník 2011          letní kolo  nezařazeno 
11.ročník 2012          letní kolo  nezařazeno
12.ročník 2013         letní kolo nezařazeno
13.ročník 2014       muži letní kolo Roman (14,71 sec.)
ženy Baruš (48,98 sec.)
14.ročník 2015       muži letní kolo Kinďa (14,13 sec.)
ženy Dája (30,61 sec.)
 
 8.pivní soutěž - PITÍ PIVA 0,3L LŽÍCÍ Z TALÍŘE
6.ročník 2007         letní kolo Mirek (43,20 s.)
9.ročník 2010 10.ročník 2011          letní kolo   Roman (45,91 s.)  Roman Š.(46,0 s.)
11.ročník 2012          muži letní kolo  Ivo (37,65 s.)
       ženy letní kolo Ivetka (38,97 s.)
12.ročník 2013       muži letní kolo Roman (47 s.)
      ženy letní kolo Katka T. (1,02 min)
13. ročník 2014       muži letní kolo Kája (50,8 s.)
    ženy Baruš (47,40 s.)
14. ročník 2015       muži letní kolo Roman (49,12 s.)
    ženy Věra (1:00:20 s.)
 
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ PIVNÍCH SOUTĚŽÍ
3.ročník 2004     pan Citron      
4.ročník 2005      pan Václav Vlč      
5.ročník 2006     pan Kukyn    
6.ročník 2007     pan Mirek, slečna Lenka    
7.ročník 2008     pan Roman    
8.ročník 2009     pan Roman    
9.ročník 2010     pan Roman    
10.ročník 2011     pan Roman     paní Zdena

 

Silácké soutěže

1.silácká soutěž - DRŽENÍ PLNÉHO PIVNÍHO SUDU (63,5 kg) NAD HLAVOU  
1.ročník 2002       letní kolo  Hanzel L. (1:24,13 s.) 
2.ročník 2003     jarní kolo Štěpánek (13,6 s.) letní kolo Kuba (52,25 s.)
3.ročník 2004     jarní kolo Lendel (29,97 s.) letní kolo Vlč V. (30,50 s.)
4.ročník 2005     jarní kolo Miler (26,57 s.) letní kolo Pepa (35,12 s.)
5.ročník 2006         letní kolo Kukyn (5,84 s.)
6.ročník 2007       nezařazeno
7.ročník 2008       nezařazeno
8.ročník 2009       nezařazeno
9.ročník 2010       nezařazeno
10.ročník 2011            nezařazeno 
11.ročník 2012           nezařazeno
12.ročník 2013           nezařazeno
13. ročník 2014           nezařazeno
14. ročník 2015           nezařazeno
 
2.silácká soutěž - DRŽENÍ DVOU PRÁZDNÝCH SUDŮ V ROZPAŽENÍ    
1.ročník 2002          letní kolo  Hanzel L. (1:02,19 s.) 
2.ročník 2003      jarní kolo  Kuba Jiří (44,555 s.)  letní kolo  Kuba Jiří (52,25 s.) 
3.ročník 2004      jarní kolo  Kubinda (43,22 s.)  letní kolo  Kubinda (48,90 s.) 
4.ročník 2005     jarní kolo Šedý (6,44 s.) letní kolo rakouský host (35,38s.)
5.ročník 2006         letní kolo Standa (23,72 s.)
6.ročník 2007         letní kolo Pavel (18,00 s.)
7.ročník 2008         letní kolo Standa (45,03 s.)
8.ročník 2009         letní kolo Standa (36,50 s.)
9.ročník 2010         letní kolo Tomáš (29,18 s.)
10.ročník 2011         letní kolo Tomáš (46,21 s.)
11.ročník 2012         letní kolo Standa (32,06 s.)
12.ročník 2013       muži letní kolo Standa (32,44 s.)
      ženy letní kolo Hana (32,94 s.)
13. ročník 2014           nezařazeno
14. ročník 2015           nezařazeno
 
3.silácká soutěž - DRŽENÍ 24 PLECHOVEK PIVA (0,5L) V PŘEDPAŽENÍ 
1.ročník 2002         letní kolo  Kuba Jiří (1:09,12 s.) 
2.ročník 2003      jarní kolo  Jurošek (55,06 s.)  letní kolo  Frydláková (18,97 s.) 
3.ročník 2004      jarní kolo  Citron (1:23,10 s.)  letní kolo  Vodička Z. (1:40,06 s.) 
4.ročník 2005      jarní kolo  Vlč (47,72 s.)  letní kolo  Martin (53,25 s.) 
5.ročník 2006            letní kolo   Martin (1:22,57 s.) Pavla(28,44 s.) 
6.ročník 2007          letní kolo  Standa (48,50 s.) 
7.ročník 2008          letní kolo  Lukáš (1,08 s.) 
8.ročník 2009          letní kolo  Michal (1:37,89 s.) 
9.ročník 2010         letní kolo Standa (1:10,30 s.)
10.ročník 2011          letní kolo  Martin K.(2:04,50s.) 
11.ročník 2012          muži  letní kolo Ivo (3:03,46 s.) 
      ženy letní kolo  Pavla (52,57 s.)
12.ročník 2013       muži letní kolo Mara (2:08:91 s.)
      ženy letní kolo Pavla (0:59:13 s.)
13. ročník 2014       muži letní kolo p. Březík (3:22:40 s.)
    ženy Baruš (1:24:69 s.)
14. ročník 2015       muži letní kolo Pavel V. (1:40:00 s.)
    ženy Kristýna (2:20:00 s.)
   
4.silácká soutěž - PŘENÉST PIVNÍ SUD (63,5 kg) PO TRATI 10 m
1.ročník 2002          letní kolo  Hanzel L. (3,96 s.) 
2.ročník 2003         letní kolo Úlehla (4,81 s.)
3.ročník 2004     jarní kolo Lendel (4,19 s.) letní kolo Vlč (4,28 s.)
10.ročník 2011          letní kolo  nezařazeno 
11.ročník 2012         letní kolo  nezařazeno
12.ročník 2013         letní kolo nezařazeno
13. ročník 2014         letní kolo nezařazeno
14. ročník 2015         letní kolo nezařazeno
 
5.silácká soutěž - PŘENÉST 2 PLNÉ SUDY PIVA (127 kg) NA VZDÁLENOST 10m
1.ročník 2002         letní kolo Kuba Jiří (5,47 s.)
2.ročník 2003     jarní kolo Kuba Jiří (4,81 s.) letní kolo Úlehla (5,57 s.)
3.ročník 2004      jarní kolo  Lendel (5,97 s.)  letní kolo  Málek (6,97 s.) 
10.ročník 2011          letní kolo  nezařazeno
11.ročník 2012          letní kolo  nezařazeno 
12.ročník 2013         letní kolo nezařazeno
13. ročník 2014           nezařazeno
14. ročník 2015           nezařazeno
 
6.silácká soutěž - PŘETRŽENÍ TELEFONNÍHO SEZNAMU
3.ročník 2004      jarní kolo  Běhalík (7,34 s.)  letní kolo  Vlč (19,09 s.) 
4.ročník 2005      jarní kolo  Miler (9,20 s.)  letní kolo  Vlč (17,20 s.) 
5.ročník 2006          letní kolo  Lukáš (1:36,9 s.) 
6.ročník 2007          letní kolo  Véna (8,01 s.) 
7.ročník 2008          letní kolo  Véna (0,34 s.) 
8.ročník 2009          letní kolo  Véna (9,71 s.) 
9.ročník 2010         letní kolo Tomáš (34,00 s.)
10.ročník 2011          letní kolo  nikdo
11.ročník 2012          letní kolo  nezařazeno 
12. ročník 2013         letní kolo nezařazeno
13. ročník 2014           nezařazeno - soutěž o pivo
14. ročník 2015           nezařazeno
 
7.silácká soutěž - PŘETRŽENÍ MOTOUZU (I - 1,25m)
6.ročník 2007          letní kolo  Franta (5,72 s.) 
7.ročník 2008          letní kolo  Mrkvan (4,78s.) 
8.ročník 2009          letní kolo  Ondra(8,22 s.) 
9.ročník 2010          letní  kolo  nikdo
10.ročník 2011           letní kolo Zdenek (8,07 s.)
11.ročník 2012         letní kolo  nezařazeno
12.ročník 2013         letní kolo  nezařazeno
13. ročník 2014           nezařazeno - soutěž o pivo
14. ročník 2015           nezařazeno
  
ABSOLUTNÍ  VÍTĚZ  SILÁCKÝCH  SOUTĚŽÍ
3.ročník 2004      Vlč Václav (Véna)      
4.ročník 2005     Martin    
5.ročník 2006     Roman    
6.ročník 2007     Vlč Václav (Véna)    
7.ročník 2008          
8.ročník 2009     Standa    
9.ročník 2010     Tomáš    
10.ročník 2011       Martin K.  a Tomáš Z.    

 

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ PIVNÍCH A SILÁCKÝCH SOUTĚŽÍ
sloučeno od roku 2012
11.ročník 2012 muži  Roman   ženy Zdena  
12. ročník 2013 muži  Cisterna   ženy Zdena  
13. ročník 2014 muži Kinďa   ženy Baruš  
14. ročník 2015 muži p. Otáhal 13 bodů ženy Bára 12 bodů

 

Dětské soutěže

1.dětská soutěž - POJÍDÁNÍ DVOU POVIDLOVÝCH BUCHET NA ČAS
1.ročník 2002          letní kolo  Brychta Tom(1:23,82s.) 
2.ročník 2003     jarní kolo  Rédr Ma  letní kolo  Brychta T. (1:44,34 s.) 
2.ročník 2003     jarní kolo  Rédr Ma  letní kolo  Brychta T. (1:44,34 s.) 
 
2.dětská soutěž- NAFUKOVÁNÍ BALONKU AŽ DO JEHO PRASKNUTÍ 
2.ročník 2003          letní kolo  Šeredová A.(29,10s.) 
3.ročník 2004      jarní kolo  Lacko L. (19,0s.)  letní kolo  Samohýlová M.(23,10s) 
4.ročník 2005      jarní kolo  Irena (34,93 s.)     
6.ročník 2007          letní kolo   Radim (20,08s.) 
7.ročník 2008      podzimní kolo      
10.ročník 2011          letní kolo  nezařazeno
11.ročník 2012            nezařazeno 
12.ročník 2013           nezařazeno
13. ročník 2014           nezařazeno
14. ročník 2015           nezařazeno
 
3.dětská soutěž - SLOŽIT PAPÍROVOUČEPICI NA ČAS
2.ročník 2003     jarní kolo Moštěková P.(20,06s letní kolo Brychtová D.(16,88s.)
10.ročník 2011           letní kolo nezařazeno
11.ročník 2012           nezařazeno
12.ročník 2013           nezařazeno
13. ročník 2014           nezařazeno
14. ročník 2015           nezařazeno
 
4.dětská soutěž - TRHÁNÍ DVOU ČASOPISŮ (10-15 let)
2.ročník 2003         letní kolo Šeredová A.(2s.)
3.ročník 2004         letní kolo Kašpar M. (5,72s.)
10.ročník 2011          letní kolo  nezařazeno
11.ročník 2012           nezařazeno
5.dětská soutěž - PITÍ NEALKO NA ČAS
4.ročník 2005         letní kolo Roman a Vojta(17,16s)
5.ročník 2006         letní kolo Školař (26,52s.)
6.ročník 2007         letní kolo Lukáš (22,65s.)
7.ročník 2008     podzimní kolo    
9.ročník 2010       letní kolo Honza (7,66 s.)
10.ročník 2011         letní kolo Jakub (10,9 s.) a Honza (5,5 s.)                

11.ročník 2012
 
      do 160 cm   Honza (9,91 s.)
      do 140 cm   Lucie (29,25 s.)
12.ročník 2013       do 160 cm   Kateřina (6,17 s.)
      do 140 cm   Pavel (9,59 s.)
13. ročník 2014       110 - 140 cm   Kristýnka (26,90 s.)
      140 - 160 cm   Barbora (12,75 s.)
14. ročník 2015       110 - 140 cm   Terezka (10,37 s.)
      140 - 160 cm   Jakub (6,43 s.)
 
6.dětská soutež - POJÍDÁNÍ KOLÁČKŮ
9.ročník 2010         letní kolo Honza (1:30:00 sec.)
10.ročník 2011          letní kolo  Lucka(48,22 s.) a
Jan F.(29,59 s.)
11.ročník 2012        do 140 cm letní kolo Tereza (1:29,22 s.) 
12.ročník 2013        do 140 cm   Martin (0,53 s.)  
13. ročník 2014       110 - 140 cm   Kristýnka (1:16:00 s.)
14. ročník 2015       110 - 140 cm   Anetka (51,00 s.)
 
7. dětská soutěž - DRŽENÍ ZÁVAŽÍ 5 kg - JUNIOŘI

11.ročník 2012  
 
  chlapci Filip (1:05,25 s.)
  dívky Kateřina (1:01,25 s.)
12.ročník 2013   chlapci Marek (1:27:10 s.)
  dívky Kateřina (55,63 s.)
13. ročník 2014     nezařazeno
14. ročník 2015     nezařazeno
 
8. dětská soutěž - BĚH S PINGPONG.  MÍČKEM PO TRASE
11.ročník 2012       110 až 140 cm Tereza (17,44 s.)
12.ročník 2013       110 až 140 cm  Pavel (16,63 s.)
13.ročník 2014          nezařazeno
14.ročník 2015          nezařazeno

 

VIPAPP
master card maestro card american express card visa card electoron card diners card